آموزش کارافرینیآموزش های رایگانمقالات

📃چگونه جز 10% کسب وکارهای همیشه موفق باشیم؟

دلیل موفقیت فقط 10% کسب و کارها چیست؟

در دنیای کسب و کار ۲ دسته کسب و کار داریم.

دسته‌ی اول کسب وکارهایی هستند که بدون بدست اوردن توفقی دنیای کسب وکار را ترک می کنند.این نوع کسب وکار های ۹۰% کسب وکار ها را تشکیل می دهند.
دسته ی دوم کسب وکاریی هستند که موفق های زیادی بدست می اورد. اما این کسب وکارها فقط ۱۰%هستند؟

سوال:این به چه معنی است؟
جواب:یعنی از هر ۱۰ کسب وکار ۹تا شکست می‌خورند.

-اینجوری که خیلی سخت است.این شرایط باعث می شود راه اندازی کسب وکار را فراموش کنیم.واقعا فکر راه اندازی کسب وکار را فراموش کنیم؟

صبور بودن برای موفقیت درکسب و کار
جواب: نه. راه اندازی کسب و کار را فراموش نکنید.فقط این را بدانید که برای ساختن یک کسب وکار موفق شاید نیاز باشد ۹ بار شکست بخورید.شما باید صبر داشته باشید.صبور باشید تا کسب کار موفقی را بسازید.

فایده ی صبور بودن چیست؟

صبور بودن ۲ فایده ی مهم دارد.
اول اینکه باعث می شود شما بتوانید شرایط دشوار را تحمل کنید.سختی ها شما را قدرتمند میکند.زمانی که شما با یک وضعیت دشوار روبه رو هستید،اوایل تحمل کردن برای شما غیرممکن است.ولی هرچه زمان می گذرد،شما راحت‌تر می توانید شرایط را تحمل کنید.چون این شرایط ثابت هستند ولی شما هر روز اقدام می کنید.همین موضوع باعث می شود بصورت تدریجی نتایج خوبی بدست اورد.
دومین فایده ی صبور بودن این است که به شما نشان می دهد شما همیشه موفق نخواهید بود.شما در مسیر کارافرینی با فراز و نشیب های زیادی روبه‌رو خواهید شد.اگر شکست خوردید ناامید نشوید،اگر موفق شدید مغرور نشوید.دنیای کارافرینی برای شما پر از شکست و موفقیت است.بنابراین برای هردو اماده باشید.

بهترین زمان صبور بودن

زمانی که اوضاع اقتصادی شدیدا خراب می شود.بهترین زمان برای صبور بودن است. چون در ان زمان همه چیز نامعلوم است.بهترین تصمیم برای شما این است که صبور باشید.مطمئنا اوضاع اشفته خیلی دوام نخواهید اورد و سریعا وضعیت عادی خواهد شد.

یعنی باید بی خودی صبر داشته باشیم؟
این سوال را در یک فیلم کوتاه پاسخ داده ام.جواب را مشاهد کنید

بنابراین صبور باشید تا به جمع ۱۰% کسب وکار موفق بپیونید.
این مقاله را با دستکاری  یه جمله ی معروف به پایان می برم.”گر صبر کنی،ز شکست ثروت سازی😉”

 

نویسنده:حمیدرضا جوادی, مدرس مهارت های کارافر ینی

حمیدرضا جوادی

Leave a Reply